KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12431321
nr 1243 1321
Nils Tirén
(1885-1935), Sverige
Akvarell, Ren, signerad. 24x35
Utrop:
700 kr
Såld:
800 kr
måndag 25 mars 2019
kl 19:54:15
700 kr
500 kr
600 kr (Budbetjänt)